BİZ KİMİZ?

Anda Ol Hayat an’dan ibarettir. Tek gerçek an’dadır. Git-gellerin olsun ama sonunda hep an’a dön. An’da acı, drama, ego var olmaz sadece, hakikat var olur. Kendini eğit, Meditasyon yap ve hep kendini an’a geri getir.

Kendini Besle Kendini sana enerji katan, bedeninin kolay sindirebileceği gıdalarla besle, unutma ki sevdiğin, keyif aldığın herşey enerjini alanını besler, büyütür.

Toprak Ana En büyük saf enerji kaynağımız.. Sık sık toprağa bağlan, bütün katmanlarında biriken sana ait olmayan herşeyi toprağa bırak. Toprakta güneş ışığında büyümüş besinler tüket.

Kökler Nereden geldiğini hatırla. Koşulsuz sevgi, aidiyet ve kabul köklerimizden, ailemizden gelir. Kendin ol ve kendini en rahat hissettiğin ortamına geri dön ve kabul ver.

Bilgi İçindeki bilgiye, bilgeliğe güven. İçgörüne sahip çık, kendine güven. İhtiyacın olan bilgi zaten içinde.

Keşfet Merakın hiç bitmesin. Herşeye ve herkese her an yeni gözlerle bak. Kendini ve dünyanı keşfetmenin sonu yok ki.

Hareket Evrende hiçbir şey hareketsiz durmaz. Bedenini ve zihnini kıpırdat. Adım at, koş, dans et, bırak enerji bedeninde hep hareket etsin. Bedenine hareket ederek bağlanabilirsin ve iç gücünü geliştirebilirsin.

Ahenk Kalbinle zihnin karşı kutup olmasın, birlik olsun, uyumlu olsun. Hayatta gidilecek en uzun mesafe zihninle kalbin arasındaki yoldur. Hayatına gelen herşeyle ak.

İlham al Doğadan, etrafından. Ve aldıklarını içinden geçirip başkalarına ilham ver. Bu döngü böyle devam etsin.

Yarat Sen en kudretli yaratıcısın. Kalbini koyduğun herşeyi yaratabilirsin. Yeni fırsatlar, yeni ilişkiler, yeni insanlar.. Yarattıkça hayatın büyür.

Sev Herşeyin, herkesin olduğu gibi olmasına izin ver. Hiçbirşeyi değiştirmeden sadece kabul et. Önce kendini sevmeyi öğren. Kendini sevmeden bir başkasını gerçekten sevemezsin. Yakınlık ve dokunmak ruhumuzu besler.