BİZ KİMİZ?

Niagara Wellness, insana bütüncül yaklaşan bir Kişisel Gelişim Merkezi'dir. Kendinizi daha iyi, zinde ve daha dengede hissetmeniz için çıkacağınız yolculuğunuzda size eşlik etmek için 2011 Eylül ayında kapılarımızı açtık.

Bütüncül yaklaşım, hastalığa değil insana odaklanan yenilikçi bir yaklaşımdır. 
İnsan bedeni kendini sürekli yenileyip optimum dengeye getirmeye programlı bilge bir organizmadır. Tek yapmamız gereken optimum dengeyi bozan faktörleri belirleyip onlar üzerinde çalışmaktır. Biz sadece organlarımızı ve sistemlerimizi oluşturan hücre kümeleri değiliz. Bütün hücrelerimizin ve bedenimizin fizikselde var olmasını sağlayan, katmanlardan oluşmuş enerji alanlarıyız. Bu alanda tüm fiziksel ve duygusal kalıplarımız, kişisel problemlerimiz, geçmişimiz data olarak var olur. 
Biz tamamlayıcı terapötik yöntemler kullanarak bu dataları okuyup bütünsel bir yaklaşımla fiziksel bedenin yanı sıra duygusal beden, zihinsel beden ve ruhsal bedenle çalışır, bu katmanlar arasında bir bağlantı, hizalanma ve denge ararız.

Kişisel yolculuğumuz çok yönlü ve kişiye özel bir süreçtir. Çünkü hepimiz eşsiziz. Kalıcı bir dengede olma hali için ilişkileriniz, yaşam ortamınız, işiniz, yeme alışkanlıklarınız, hareket edip etmediğiniz, fiziksel ve duygusal dayanıklılığınız, stresle başetme şekliniz, uyku durumunuz bizim için önemlidir. Bu kalıpları oluşturan kişinin inanç sistemleri, bilinçaltı kalıpları, iyileşmemiş travmaları ve genetik mirasıdır.

Hepimizin hayatında dönüm noktaları vardır ve hayat boyu çeşitli zorlukların -değişimlerin, kayıpların, travmaların- üstesinden gelmeye çalışırken kopukluklar yaşarız. Bu kopukluklar bizi daha sonra başetmekte zorlandığımız dengesizliklere taşır. Biz, zihinsel, duygusal ve fiziksel boyuttaki bu kopukluklara yöneliriz. Böylece tekrar dengelenip, entegre olup, istediğiniz en optimum versiyonunuza dönüşebilirsiniz.

Bedenin bilgeliğine ve kendini dönüştürme kapasitesine derin bir saygı duyarız. Tek yapmamız gereken önündeki engelleri kaldırmaktır.

Niagara'da yenilenebilmeniz, netlik kazanmanız, farkında olmadıklarınızın farkına varabilmeniz, size daha çok hizmet edecek alışkanlıklar kazanmanız ve kendinizi daha iyi tanıyabilmeniz için sizi destekleyebileceğimiz güvenli bir alan yaratırız. Sizi kendi hayatınızın ve dengenizin sorumluluğunu almaya teşvik ederiz.

Tıbbi tanı koyma yetkimiz yoktur. Eğer fiziksel bir rahatsızlığınız ve/veya sakatlığınız varsa gerekli lisanslı profesyonellerle çalışmanızı isteriz. Herhangi bir tıbbi bakıma devam edip etmeyeceğinizi tavsiye edemeyiz.

Bizim amacımız çok hızlı akan günlük yaşantınızda uzaklaştığınız dengeli ritminizi yeniden bulmanıza rehberlik etmektir.